O PoMimi.cz

PoMimi.cz je místo, kde si každá maminka může založit svůj vlastní bazárek a začít prodávat věci po svém miminku.

Princip prodeje na PoMimi je velmi jednoduchý. Prodejce se zaregistruje, vytvoří si vlastní obchůdek (chce-li prodávat, ne jenom nakupovat), nastaví si prodejní podmínky (poštovné, bankovní účet, popis profilu atd.) a následně si plní svůj obchod svými výrobky, organizuje si distribuci prodaných výrobků, zajišťuje si propagaci výrobků i svého obchodu. Každá maminka si tímto otvírá svůj vlastní privátní bazárek, kde může prodat vše po svém miminku.

PoMimi nabízí mnoho možností

PoMimi nabízí mnoho komunitních možností (diskuzní fórum, blogy, hodnocení prodejců, vytváření oblíbených, komentářů), nabízí tak možnost nejenom výhodně nakoupit, ale také šanci podělit se o své zkušenosti z mateřství, výchovy dítěte, řešení problémů atd.

Snažili jsme se pro Vás nakupování, ale i prodávání udělat co nejvíce intuitivní, příjemné a pohodlné. Kdybyste si přeci jenom nevěděli s něčím rady, zkuste nahlédnout do nápovědy. Před tím, než začnete stránky PoMimi.cz používat, přečtěte si, prosím, podmínky používání (Všeobecné obchodní podmínky).

Budete-li mít jakékoliv dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

Datum oficiálního spuštění:

29.2.2012