Prodej ve 3 krocích

Založit si nový obchod a začít prodávat zvládne úplně každý!

 

1. Zaregistrujte se – abyste mohli začít nabízet Vaše výrobky, je nutné se nejdříve zaregistrovat. Po odeslání registračního formuláře je nutné ověřit Vaši e-mailovou adresu kliknutím na odkaz, který Vám příjde na e-mail zadaný při registraci. Poté se již můžete přihlásit a jední stisknutím tlačítka si založíte vlastní obchod (např. v sekci můj obchod a výrobky).

2. Přidávejte svoje nové výrobky – v levém sloupci stačí kliknout na položku „Přidat nový výrobek“, vyplníte všechny předdefinová pole a je to. Nový výrobek se začíná ihned zobrazovat ve Vámi určené kategorii.

3. Podpořte Váš obchůdek v rámci serveru PoMimi.cz. Blogujte – publikujte zajímavé články, komentujte ostatní výrobky a profily ostatních prodejců, vytvářejte zajímavý obsah, pečujte o svůj obchůdek. Vytvořte pro něj pěkný banner s logem, vyplňte popis Vašeho profilu, informace o dodacích podmínkách...

 

Nenašli jste odpověď na to, co jste hledali? Vyzkoušejte naši nápovědu nebo napište váš dotaz do diskuzního fóra, popřípadě nás přímo kontaktujte.